Bildirimler
Tümünü temizle

Yeniden Görevlendirilen Müdür Yardımcıları Aynı Yıl İlk Defa Müdürlük Başvurusu Yapabilir mi?


admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 9
Topic starter  

Yeniden Görevlendirilen Müdür Yardımcıları Aynı Yıl İlk Defa Müdürlük Başvurusu Yapabilir mi?

5 Şubat 2021 tarihinde yayımlanan MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINA YÖNETİCİ SEÇME VE GÖREVLENDİRME YÖNETMELİĞİ 32. Maddesinde (9) Yöneticiliğe yeniden görevlendirme kapsamında başvuruda bulunanlardan görevlendirmeye hak kazananlar, ilk defa yönetici görevlendirme kapsamında başvuruda bulunamaz denilmektedir.

Yönetmeliğin 32 maddesinin 9. fıkrasına göre müdür yardımcısı olarak yeniden görevlendirildiği takdirde aynı yıl ilk defa atamada müdürlüğe başvuru yapılamayacağı değerlendirilmektedir.


Alıntı
Paylaş:
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı