TRTEBA TV CANLI YAYIN İZLE (14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Aralık Tekrar izle)

TRTEBA TV İLKOKUL, TRT EBA TV ORTAOKUL, TRT EBA TV LİSE YAYINLARIMIZI WWW.OGRETMENLERSITESI.NET SİTEMİZDEN TRT EBA TV CANLI YAYIN İZLE LİNKİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

TRTEBA TV Canlı Yayın izle

TRT EBA TV İLKOKUL TEKRAR YAYINLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TRT EBA TV ORTAOKUL TEKRAR YAYINLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TRT EBA TV LİSE TEKRAR YAYINLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TRT EBA TV İLKOKUL

TRT EBA TV

TRT EBA TV Hakkında

Koronavirüsün ülkemizde de görülmesiyle birlikte 16 Marttan itibaren ülkemizdeki okullarda eğitim öğretime ara verildi. Öğrencilerin derslerden soğumaması için uzaktan eğitim uygulamasına başlandı. Bu kapsamda TRT EBA TV den Milli Eğitim Bakanlığınca uzaman öğretmenler tarafından anlatılacak dersleri ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri televizyonlarından izleyebilecek. TRT EBA TV de yayınlar günün farklı saatlerinde farklı ders anlatımları şeklinde yapılacak. Kaçıran öğrenciler için yayın tekrarı yer alacaktır.

TRT EBA TV Merak Edilenler

TRT EBA TV, toplamda 3 ayrı kanal ve SD – HD OLARAK 6 farklı frekanstan yayın yapacak.23 Mart 2020 tarihinden itibaren ders anlatım yayınlarını sitemiz üzerinden TRT EBA TV ilkokul, TRT EBA TV Ortaokul ve TRT EBA TV Lise kanallarından canlı olarak izleyebilirsiniz.

TRT EBA TV İlkokul, TRT EBA TV Ortaokul, TRT EBA TV Lise 23 Mart 2020 tarihinde uzaktan ders anlatımlarına başlayacak. Dersler saat 09.00 da başlayacak. Ayrıca ilk yayını kaçıran öğrenciler için tekrar yayınları olacaktır. Dersler ise 40 dk yerine 20’şer dakikalık olacak.

TRT EBA TV 20’şer dakikalık derslerin aralarında da 10’ar dakikalık etkinlik videoları yayınlanacap olup, böylece TRT EBA TV izleyen öğrencilerin derste öğrendiklerini pekiştirmeleri amaçlanacak.

TRT EBA TV Frekans Bilgisi

TRT EBA TV İlkokul, TRT EBA TV Ortaokul ve TRT EBA TV Lise güncel frekans bilgileri aşağıda yer almakta olup, uydu alıcınızdan kanal ayarlarını yapabilirsiniz.

TRT EBA TV İlkokul HD Yayın Bilgileri:

Frekans: 12084

Sembol Oranı: 13720

Polarizasyon: Yatay (H)

FEC: 2/3

TRT EBA TV İlkokul SD Yayın Bilgileri:

Frekans: 11916

Sembol Oranı: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

FEC: 3/4

TRT EBA TV CANLI İZLE

TRT EBA TV İlkokul, TRT EBA TV Ortaokul ve TRT EBA TV Lise kanallarını sitemiz üzerinden canlı olarak cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz. TRT EBA TV Canlı Yayın izle

TRTEBA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı