GenelGÜNCELHaberManşet

MEB Sınıf Rehberlik Programı Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan “rehberlik hizmetlerinin ihtiyaçlara yönelik olarak yeniden yapılandırılması” hedefi doğrultusunda okul öncesinden ortaöğretimin sonuna kadar her sınıf düzeyine yönelik olarak hazırlanan Sınıf Rehberlik Programı yayımlanmıştır. Sınıf rehberlik programı 2020 2021. Sınıf Rehberlik Programı indir. Okul Öncesi Sınıf Rehberlik Programı. Anasınıfı Sınıf Rehberlik Programı, Anaokulu Sınıf Rehberlik Programı. İlkokul sınıf rehberlik programı, Ortaokul sınıf rehberlik planı. Lise sınıf rehberlik programı, Kapsamlı Okul Rehberlik Programı. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Sınıf Rehberlik Planı haberimizde…

Sınıf Rehberlik Programına ulaşmak için tıklayınız.

YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLAYAN ÖĞRENCİLER İÇİN SINIF REHBERLİK ETKİNLİKLERİ İÇİN TIKLAYIN

Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan “rehberlik hizmetlerinin ihtiyaçlara yönelik olarak yeniden yapılandırılması” Hedefi doğrultusunda kapsamlı okul rehberlik programları çerçevesinde sınıf rehberlik programlarının yenilenmesine yönelik olarak Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce bir çalışma yürütülmüştür. Bu çalışma doğrultusunda okul öncesinden ilköğretimin son sınıfına kadar her sınıf düzeyi için akademik, sosyal duygusal ve kariyer gelişim alanlarını kapsayan sınıf rehberlik programları hazırlanmıştır. Hazırlanan programlar Talim ve Terbiye Kurulunun 09/07/2020 tarihli ve 17 sayılı kararı ile kabul edilmiştir. Programlara https://orgm.meb.gov.tr/www/sinif-rehberlik-programi-yayimlandi/içerik/1396 bağlantısından erişim sağlanabilmektedir.

. . Sınıf rehberlik programı 2020

Sınıf rehberlik programı 2020

Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan “rehberlik hizmetlerinin ihtiyaçlara yönelik olarak yeniden yapılandırılması” hedefi doğrultusunda okul öncesinden ortaöğretimin sonuna kadar her sınıf düzeyine yönelik olarak hazırlanan Sınıf Rehberlik Programı yayımlanmıştır. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı