SPOR

Ziraat Türkiye Kupası’nda eleme turu maç programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası eleme turu maç programı açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. eleme turu maçları 13, 14 ve 15 Ekim, 2. eleme turu müsabakaları ise 20, 21 ve 22 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Tek maç eleme sistemine göre yapılacak ilk iki turun maç programı şöyle:

1. Eleme Turu

13 Ekim Salı:

►13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba)

►14.30 Altındağspor-Çankaya (Çubuk İlçe)

►15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül)

►14 Ekim Çarşamba:

►13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (21 Kasım)

►13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe)

►13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy (Silivri)

►13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk)

►13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ)

►13.30 Belediye Kütahyaspor-Bursa Yıldırımspor (Kütahya Dumlupınar)

►13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar)

►13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe)

►13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor (Doğukent)

►13.30 Kozanspor-Kahta 02 (İsmet Atlı)

►13.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Adıyaman 1954 (Malatya Yeşiltepe Spor Kompleksi)

►13.30 İskenderun FK-Payasspor (Stat henüz belli değil)

►13.30 Alanya Kestelspor-Karaman Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)

►15.00 Tekirdağspor-Bayrampaşaspor (Namık Kemal)

►19.00 İçel İdmanyurdu-Ceyhanspor (Mersin)

15 Ekim Perşembe:

►13.00 52 Orduspor-Arhavispor (19 Eylül)

►14.30 Tokatspor-Erbaaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

►19.00 Isparta 32-Kemerspor 2003 (Isparta Atatürk)

2. Eleme Turu
20 Ekim Salı:

►13.00 İçel İdmanyurdu/Ceyhanspor – İskenderun FK/Payasspor

►14.30 Belediye Kütahyaspor/Bursa Yıldırımspor – Darıca Gençlerbirliği

►19.00 Karşıyaka – Bergama Belediyespor/Manisaspor

21 Ekim Çarşamba:

►13.00 Elazığ Karakoçan/Batman Petrolspor – Diyarbekirspor

►13.30 Çatalcaspor – Şile Yıldızspor/Modafen

►13.30 Büyükçekmece Tepecikspor – 1877 Alemdağspor/Edirne Belediyesi Paş Edirnespor

►13.30 Tekirdağspor/Bayrampaşaspor – Silivrispor

►13.30 Sultanbeyli Belediyespor – Yalovaspor/Halide Edip Adıvarspor

►13.30 Esenler Erokspor – Arnavutköy Belediyespor/Çengelköy

►13.30 Belediye Derincespor – Altındağspor/Çankaya

►13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor/Gölcükspor – Düzcespor

►13.30 1954 Kelkit Belediyespor – Artvin Hopaspor

►13.30 Ofspor – Fatsa Belediyespor/Yomraspor

►13.30 Cizrespor – Mardin Fosfatspor/Siirt İl Özel İdaresi

►13.30 Nevşehir Belediyespor – Kozanspor/Kahta 02

►13.30 Karbel Karaköprü Belediyespor – Osmaniyespor

►13.30 Muğlaspor – Kızılcabölükspor

►13.30 Isparta 32/Kemerspor 2003 – Alanya Kestelspor/Karaman Belediyespor

►14.30 68 Aksaray Belediyespor – Malatya Yeşilyurt Belediyespor/Adıyaman 1954

►19.00 Fethiyespor – Nazilli Belediyespor

22 Ekim Perşembe:

►13.00 Ağrı 1970 – 52 Orduspor/Arhavispor

►14.30 Tokatspor/Erbaaspor – Çarşambaspor/Yozgatspor 1959

►19.00 Bucaspor 1928 – Somaspor

Ziraat Türkiye Kupası eleme turu maç programı açıklandı

. . Ziraat Türkiye Kupası eleme turu maç programı açıklandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı