GenelGÜNCELHaber

Okul Öncesi Anaokulu-Anasınıfı Gelişim Raporu

Covid-19 salgını nedeniyle 16 Mart 2020 tarihinden itibaren eğitim ve öğretime ara verilen okul öncesi kurumlarda (anaokulu ve anasınıflarında), öğretmenler birinci ve ikinci dönem yapılan yüz yüze eğitimdeki gözlemlerine dayanarak ve uzaktan eğitim yoluyla çocuklarla etkileşim içinde bulunan öğretmenler ise bu süreçteki gözlemlerini de gelişim raporlarına yansıtarak gelişim raporlarını doldurmaktadırlar. Doldurulan gelişim raporları ise elektronik ortamda velilerin erişimine açılacaktır. 19 Haziran 2020 cuma günü itibari ile öğrenci gelişim raporları e-okul veli bilgilendirme sisteminden erişime açıldı. Anasınıfı Gelişim Raporu İçin Tıklayınız…

19 HAZİRAN’DAN İTİBAREN GELİŞİM RAPORLARINA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

GELİŞİM RAPORUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Anasınıfı Gelişim Raporu Resimli Anlatım

Anasınıfı Gelişim Raporu

Bu aşamada T.C. Kimlik Numarası, Öğrenci Numarası ve güvenlik kodu istenmektedir. Bu bilgiler doğru girilirse ikinci aşamaya geçilir.

Anasınıfı Gelişim Raporu

Öğrencinin nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe bilgisi, öğrencinin doğum tarihi, öğrencinin okuduğu şube ve öğrenci fotoğrafı istenmektedir. Bu bilgiler de doğru girildiği takdirde sistem açılır.

Açılan ekranda sol menüde Devamsızlık Bilgisi, Not Bilgisi, Haftalık Ders Programı, Sınav Tarihleri, Aldığı Belgeler, Okuduğu Kitaplar, Davranış Notları, Diploma Puanı, Yıl Sonu Notları ve Nakil Durumu gibi seçenekler yer almaktadır. Burada e-KARNE seçeneğine tıklanarak öğrencinin karnesine ulaşılabilir.ulaşılabilir

e-Karne rapor sayfasını açamıyorsanız, tarayıcınız varsayılan olarak pop-up’ların ekranınızda otomatik olarak gösterilmesini engelleyebilir. Bir pop-up engellendiğinde adres çubuğunda Pop-up engellendi simgesi Pop-up engellendi olarak görünür. Burada Pop-up’lara izin vererek rapor sayfasını açabilirsiniz.

. .

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı